Programma

donderdag 6 juniLeerjaar 1Leerjaar 2Leerjaar 3Leerjaar 4Leerjaar 5
8:30
Opening (8:30 – 9:15)
Aula
9:00
Opening (9:30 – 10:00)
Sport bij de Taba velden/gymzaal
Aula(09:30 – 11:15 op de Taba velden)
10:00
10.00 gymzaal basketbal
(10:15 – 12:00)
Kennisquiz CY209, Frans CY113
Vertalen CY116, Duits CY111
Estafette race (10:30 – 12:30)
Oosterpark(10:30 – 12:00)
11:00Fifa CY215, Pingpong CY310
Sport bij de Taba velden/gymzaalOH spelen plein, Schaken CY213
(11:30 – 13:30)Poker CY120, Tafelvoetbal kantine
12.30 basketbal in de gymzaal
12:00
(13:00 – 14:45)
13:00Spel: (Schaken CY213, Tafelvoetbal in kantine, Fifa CY215,
OH spelen op plein, pingpong CY310)
Kennis: (Kennisquiz CY209, Frans CY113, Vertalen CY116,
en Duits CY111)
Estafette race (14:00 – 15:00)
14:00Creatief (kunst CY224, koken CY314 en karaoke kantine)Oosterpark
Van Ruilen komt Huilen CY117
15:00
Muziek leerjaar 1 en 2 (15:45 – 16:15)
Aula
16:00
16.15.16.30 pauze
Muziek leerjaar 3, 4 en 5 (16:30 – 17:30)
Aula
HELE DAGALLE LEERJAREN: Plekje in kantine versieren met de hele klas

vrijdag 7 juni Leerjaar 1 Leerjaar 2 Leerjaar 3 Leerjaar 4 Leerjaar 5 
 8:30          
            
 9:00  Sport bij de Taba velden/gymzaal      
    (09:00 – 11:00)      
    
9.00-10.30 basketbal gymzaal
 Spel (schaken CY213, poker CY120, Fifa CY215, OHCreatief (kunst CY224,
      spelen op plein, tafelvoetbal in kantine en pingpong CY310karaoke in kantine, koken
 10:00    (09:30 – 10:45)  CY314 en Loesje CY107
          (09:30 – 11:00)
      Creatief (kunst CY224, karaoke in kantine, koken CY314  
      en Loesje CY107) (09:30 – 11:00)   
 11:00          
  Sport bij de Taba velden  Debat in de Aula    
  (11:15 – 13:15)  (10:30 – 12:00) – leerjaar 3, 4, 5   
  
12.00 -13.15 uur basketbal in de gymzaal
         
 12:00    Kennis (zie leerjaar 1 en 2 voor precieze  
      onderdelen en lokalen) (11:00 – 12:30)  
            
            
 13:00Vossenjacht (13:00 – 14:00)       
  
In de buurt achter school, kom in vergaderzaal envelop ophalen!
         
  
Leerjaar 1 t/m 4
       Sport bij de Taba velden/gymzaal
          (13:30 – 15:30)
 14:00        13.15- gymzaal basketbal 
            
            
  Dans leerjaar 1 en 2 (14:30 – 15:45)        
 15:00Aula         
  
15.30-15.45 pauze
         
            
  
Dans leerjaar 3, 4 en 5 (16.00 – 17:00)
         
 16:00Aula